جدّی ایران جنایت کارمند بازسازی شهرداری

جدّی: ایران جنایت کارمند بازسازی شهرداری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث پشیمانی قاتل در بازسازی صحنه قتل کارمند شهرداری

مردی که در یک دعوای اشتباهی‌ کارمند خدمات شهری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد. 

پشیمانی قاتل در بازسازی صحنه قتل کارمند شهرداری

عبارات مهم : ایران

مردی که در یک دعوای اشتباهی کارمند خدمات شهری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

به گزارش جام جم، اصغر و 12 نفر ازدوستانش شامگاه 18 تیر امسال درجریان دعوای اشتباهی به خودروی مزدای گشت خدمات شهری در حوالی خیابان کریمخان زند حمله کردند.

این ماجرا به فوت یکی از آنها و زخمی شدن همکارش منجر شد. متهمان زمانی که بازداشت شدند، گفتند اشتباهی رخ داده و گمان می کردند آنها افرادی بودند که دوستانشان را هنگام جمع آوری زباله کتک زده اند.

پشیمانی قاتل در بازسازی صحنه قتل کارمند شهرداری

برای این متهمان قرار قانونی صادر شد و همگی روانه زندان شدند. این درحالی بود که چند روز پیش مادر سالخورده و داغدیده کارمند خدمات شهری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که در این دعوای اشتباهی به قتل رسیده بود، همراه پسردیگرش، عروس داغدیده و یسنای 13 ماهه (کودک مقتول)، در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شدند و جهت متهم به قتل درخواست قصاص کردند.

همچنین عامل جنایت همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل جنایت حاضر شد و صحنه به قتل رساندن کارگر خدمات شهری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را بازسازی کرد و گفت: نمی دانستم او و همکارش افرادی نیستند که روز قبل با دو دوستم درگیر شده است و کتکشان زده اند. اشتباهی همراه بقیه دوستان به خودروی آنها حمله کردیم. خودرویشان را با قمه و چوب تخریب کرده و من با ضربه های چاقو او را زخمی کردم که همین باعث فوت او شد. بعد که از آنجا فرار کردیم، تازه متوجه شدیم آنها را با افراد دیگری اشتباه گرفته ایم و جنایتی را رقم زده ایم. اشتباه کردم و اشتباهی جان مرد بی گناهی را گرفتم و خانواده اش را داغدار کردم.

مردی که در یک دعوای اشتباهی‌ کارمند خدمات شهری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد. 

متهم بعد از بازسازی صحنه قتل به اتهام مباشرت در قتل عمد دیروز روانه زندان شد.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | کارمند | بازسازی | شهرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs