جدّی ایران جنایت کارمند بازسازی شهرداری

جدّی: ایران جنایت کارمند بازسازی شهرداری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حل شدن مسئله من و سرفراز را هم رسانه‌ای می‌کنید؟! / ۳۰/ پرسش رضا صادقی از ۲۰

رضا صادقی در یک برنامه تلویزیونی، ضمن عذرخواهی از اردلان سرفراز، از برنامه ۲۰:۳۰ پرسید آیا همان‌طور که شکایت این ترانه‌سرا و آهنگساز را از او، در اخبارشان اعلام

حل شدن مسئله من و سرفراز را هم رسانه‌ای می‌کنید؟! / ۳۰/ پرسش رضا صادقی از ۲۰

پرسش رضا صادقی از ۲۰:۳۰: حل شدن مسئله من و سرفراز را هم رسانه ای می کنید؟!

عبارات مهم : اخبار

رضا صادقی در یک برنامه تلویزیونی، ضمن عذرخواهی از اردلان سرفراز، از برنامه ۲۰:۳۰ پرسید آیا همان طور که شکایت این ترانه سرا و آهنگساز را از او، در اخبارشان اعلام کردند، حل شدنش را هم اعلام می کنند؟

به گزارش خبرآنلاین، آخرهای مهر بود که خبر آمد اردلان سرفراز، ترانه سرا و آهنگسازِ آشنا شده است از رضا صادقی، خواننده پاپ به علت خواندن بدون اجازه ترانه «سوغاتی» شکایت کرده است.

جدا از آن چه همان وقت مطرح شد، رضا صادقی، عصر امروز، جمعه سوم آذر در برنامه «من و شما» با اجرای آرش ظلی پور در این مورد توضیح داد: «من دو بیت از این کار را که در وُیسش صدای دَر هم است و آخرش هم می گویم این خاطره بازی هست، خواندم. بعد از آن حتی گمان کردم از طرف اردلان سرفراز تشویق هم می شوم! چون خواندن آن نه جهت من منفعت مالی داشت و نه منفعت اجتماعی، نه در استودیو ضبط کرده بودم و نه قرار بود فرضا در تلویزیون بخوانمش… دو بیت بود با گیتار و آکوردهایی سطحی و دوست داشتم اردلان سرفراز بزرگوار حتی می گفت خوشحالم که بعد از این همه سال تو و باقی دوستانت این کلام را می خوانید. با خواندن من چیزی به این کلام اضافه نمی شود ولی مردم لذت می برند.»

او گفت: «قصه، قصه زمزمه ای لحظه ای در جمع هست. مثل این که فردا اگر کسی خواست دو بیت از من بخواند، دربه در دنبال شماره ام بگردد که بپرسد، رضا صادقی من اجازه دارم این دو بیت را جهت خانواده ام بخوانم چون دوستش دارم، چون با آن خاطره دارم، چون با آن زندگی کرده ام، به خاطر دوست داشتن هایم اجازه می دهی؟! اگر من در استودیو، با ضبطی حرفه ای، کل موزیک را خوانده بودم می شد ناراحت شد و شکایت کرد…. ولی هنگامی که با یک گیتار خیلی خیلی بدصدا و در حد وُیس خوانده می شود متوجه علت شکایت نمی شوم.»

صادقی با اشاره به گلایه اش از اخبار ۲۰:۳۰ توضیح داد: «هر اتفاقی که در این ماجرا بیفتد اردلان سرفراز، بزرگوار هست. من فقط دوست داشتم مرد بزرگی مانند اردلان سرفراز بیاید و بگوید خوشحالم که جوانان امروزی بعد از این همه سال یادی از کلام های زیبای آن سال ها می کنند…. اجازه دهید از تلویزیون گلایه ای کنم. هنگامی که حکم دادگاه در غیاب من صادر شد و قرار بود ما برویم و ببینیم قصه چیست، برایم جالب بود که کسانی در ایام محرم و در همان عزاداری ها به مادر و پدر پیر من می گویند خبر دارید پسرتان قرار است زندان برود؟! آن ها به من می گویند چه شده؟! حبس چیست؟! من پیگیری می کنم و می بینیم اخبار ۲۰:۳۰ این طور گفته. قصه من و استاد سرفراز قطعا حل می شود. انتهای ماجرا این است که من یا باید عذرخواهی کنم یا خسارت بدهم که اصلا هم از عذرخواهی کردن نمی ترسم و لذت هم می برم. چون جرات دارم. ولی واقعا همان ۲۰:۳۰ یا تلویزیونِ بسیار بسیار جالب، هنگامی که ماجرای ما حل شد هم از حل شدنش خبر می دهد؟!»

او در آخر گفت: «من از اردلان سرفراز عذرخواهی می کنم ولی من با این کار شما، («سوغاتی») و با کلام شما خاطره دارم و می خواستم جهت آدم هایی که برایم خاطره سازند، خاطره سازی کنم ولی اگر ناراحتتان کرده ام عذرخواهی می کنم.»

در ادامه برنامه، لباس مشکی رضا صادقی به قیمت ۱۰ ملیون تومان فروخته شد تا عواید آن به مردم زلزله زده کرمانشاه تعلق بگیرد. این اتفاق به درخواست ضلی پور رخ داد و قرار شد که خواننده مشکی پوش بعد از دو دهه فعالیت در عرصه موسیقی جهت نخستین بار به جای لباس مشکی، لباس سفید بپوشد تا در قبال آن اسپانسر برنامه «من و شما» ۱۰ ملیون تومان به مردم زلزله زده کرمانشاه کمک کند.

رضا صادقی در مورد این اتفاق گفت: «وقتی پای مردم کشورم وسط بیاید، نه نمی توانم بگویم. جهت مردم این سرزمین هر کاری که مورد نیاز باشد انجام می دهم.»

برنامه «من وشما» جمعه ها بعدازظهر از موزه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران روی آنتن شبکه تلویزیونی «شما» می رود.

حل شدن مسئله من و سرفراز را هم رسانه‌ای می‌کنید؟! / ۳۰/ پرسش رضا صادقی از ۲۰

واژه های کلیدی: اخبار | خاطره | برنامه | خواندن | برنامه | عذرخواهی | رضا صادقی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs